23 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

17. „Баба ми има 93 години и го губи сеќавањето, но прави равиоли како професионалец“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

18. „Овој мал букетот го направив за мајка ми за Денот на мајките. Работам во градежништво и никогаш не сум направил букет“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

19. „Пред 14 месеци се качивме на авион за да го посвоиме. Денес ќе се качиме на авион за да ја земеме сестра му“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

20. „Никој не бил возбуден колку ќерка ми кога прв пат ги виде новогодишни светилки“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

21. „Татко ми го држи неговиот прв внук“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

22. „Го крстив син ми по дедо ми“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

23. Тим Данкан со неговата ќерка

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

Прочитајте ги и овие цитати за семејството што ќе ве потсетат зошто бескрајно ги сакате овие луѓе.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар