23 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

9. „Мојата неверојатна баба полни 100 години. Таа го преживеала холокаустот и го изгубила семејството во текот на Втората светска војна. Таа е жива легенда“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

10. „Ова е мојата неверојатна мајка која ги пробува филтрите. Минатата година имаше втор инфаркт. Разговараме на секои неколку денови за да можам да ја проверам“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

11. Погледнете ја гордоста на мајката. Ова девојче го добило нејзиниот прв сертификат за одличен успех

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

12. „Татко ми беше Дедо Мраз во локална продавница. Бевме многу изненадени кога го видовме“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

13. „Готвеше сама целиот ден. Ти благодарам мамо“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

14. Пет генерации на една фотографија

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

15. „Ја немаше видено мајка му со месеци, па ја изненади на овој начин“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

16. „Мојата бивша сопруга го зема син ми кога имаше 3 години. Сега има 8. Возев многу за да го видам за Денот на благодарноста и го направив ова. Ми рече дека не е лошо за прв пат“

24 фотографии што докажуваат дека семејството е најубавото нешто што постои

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар