22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

Луѓето чуваат миленици уште многу одамна, но некои сакаат да ги однесат работите чекор подалеку. Тие не сакаат обично милениче, туку сакаат нешто егзотично и уникатно. Понекогаш дури се обидуваат да чуваат и диво животно. На пример, Пабло Ескобар навистина ги сакал неговите 4 нилски коњи, а Одри Хепберн посвоила елен кој се појавил во нејзин филм. Во продолжение погледнете ги фотографиите што докажуваат дека на некој начин, секое животно може да биде домашно милениче.

1. Добар сон малечко

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

2. Ќе постојам овде, ако не ти пречам

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

3. Ме засрамуваш

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

4. Од денес ти си ми омилениот човек

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

5. Како е?

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

6. Може да направиме селфи?

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

7. Ова е дефиниција за опасна жена

22 необични миленичиња што луѓето навистина ги чуваат

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар