21 фотографија за подобрување на вашето расположение

Секому му е познато кога неделата само што започнала а чувството на замор веќе е неподносливо. Сепак има начин да го подобрите вашето расположение. Не сите херои носат наметки. Понекогаш тие само имаат шепи, влажни носиња и опашки. Овие преслатки животни сигурно ќе го направат вашиот ден подобар.

1. Кучилото имало 7 кученца, а последното се родило со број на неговото носе

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

2. Слон во Дизниленд, Хонг Конг

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

3. Мало зајаче

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

4. Ова е Оукли и ви набра неколку цветови

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

5. „Молчи Грегори, барам“

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

6. Кој може да му одолее на ова лице?

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

7. „Запознајте го Стив, бебето верверичка што го спасив“

21 фотографија за подобрување на вашето расположение

Продолжува на следната страница…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар