20 слатки зајачиња со исплазени јазичиња

Само што помисливме дека бушавите зајаци не можат да бидат послатки, тие ги извадија нивните мали розови јазичиња и повторно ни ги стопија срцето, покажувајќи ни дека сме грешеле. Се надеваме дека ќе издржите да не се стопите сосема откако ќе ги видите овие 20 зајачиња со исплазени јазичиња.

1-20-slatki-zajachinja-so-isplazeni-jazichinja-kafepauza.mk

Инаку зајаците обожаваат да лижат предмети, а особено нас луѓето. Тие најверојатно сакаат да нѐ лижат бидејќи можат да почувствуваат некој минерал на нашата кожа, но ние избираме да мислиме дека тоа е така бидејќи сакаат да нѐ опсипат со нивната слатка крзнена љубов.

2-20-slatki-zajachinja-so-isplazeni-jazichinja-kafepauza.mk

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар