19 мачки кои имаат криза затоа што не смеат да влезат во домот на нивните сопственици

19 мачки кои имаат криза затоа што не смеат да влезат во домот на нивните сопственици

Според тоа што досега го знаеме за мачките, можеби е подобро да ги пуштите во вашиот дом. Во спротивно, животот може да биде во опасност. Погледнете ги следниве 19 фотографии кои ни покажуваат што сè се врти во мислите на вашата мачка додека таа чека пред вратата и бара да влезе во вашиот топол дом.


„Чук, чук... Јас сум, Митенс.“

„Чук, чук… Јас сум, Митенс.“


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар