19 кул и креативни постелнини за вашиот кревет

19 кул и креативни постелнини за вашиот кревет

Во просек, ние поминуваме околу 1/3 од нашиот живот во спиење, па токму затоа постелата треба да биде одбрана со внимание. Таа треба да биде удобна и да ве топли кога е ладно, но во зависност од вашите години, и да ве штити од чудовишта. Доколку ви се потребни декоративни идеи и сакате да ја направите совршената атмосфера во вашата детска или спална соба, погледнете ги наредниве неколку постелнини за инспирација.

19 кул и креативни постели за вашиот кревет

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар