17 ситуации во кои секојдневно се разочарувате од себеси

Не можете да негирате дека се мразите себеси во моментите кога ќе ви се случи некоја од овие работи.

(1) 17 ситуации во кои секојдневно се разочарувате од себеси

Кога ќе соберат многу садови за миење во мијалникот

(2) 17 ситуации во кои секојдневно се разочарувате од себеси

Кога ќе сфатите дека важниот мејл кој штотуку сте го пратиле содржи печатни грешки


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар