16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

Одвреме-навреме секој има лош ден. Доколку денес е вашиот лош ден, овие фотографии ќе го променат тоа. Уживајте!

1. На лисицата не ѝ се допаѓа што не сте насмеани

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

2. „Остави ме да пеам!“

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

3. Мал пациент го прашал лекарот дали може да го поправи и мечето пред да го оперираат и тој не можел да одбие

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

4. „Мајка ми секогаш ми правеше роденденска торта. Секоја година, 44 години по ред. Поминаа 2 месеца откако почина и за мојот роденден татко ми го даде најдоброто од себе. Ми го стопи срцето“

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

5. Идниот фотограф на „National Geographic“

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

6. „Пресладок сум!“

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

7. „Се претворив во уво“

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

8. „Здраво!“

16 фотографии што ќе направат да заборавите на вашите проблеми

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар