15 кратки видеа кои гарантирано ќе ве насмеат

Сите овие 15 смешни видеа ќе ви одземат многу малку време, бидејќи секое трае помалку од 30 секунди, но ќе ви ја одржат насмевката на вашето лице во текот на целиот ден. 😀15 кратки видеа кои гарантирано ќе ве насмеат

1. Најавната шпица на филмската компанија „20th Century Fox“, отсвирена на флејта

2. Фока која вриска како човек

3. Како НЕ треба да се скејта

4. Коза која обожава битбокс

5. Летач со параглајдер кој мисли дека може да лета

6. Куче коешто месечари

7. Најбруталниот врисок кој некогаш сте го слушнале

8. Кошмарот наречен технологија

9. Желка има секс со патика

10. Мачка лае како куче

11. Кечап – робот

12. Хармонична прошетка на пингвините

13. Момче кое сонувало многу чуден сон…

14. Највеселата временска прогноза

15. Камила која има скокотБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар