14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Понекогаш животните навистина изненадуваат со нивните начини на однесување и изрази на лицето. Има моменти кога тие личат на луѓето, а тоа знае да биде навистина смешно и забавно. Следниве урнебесни фотографии ќе ви ги претстават животните во сосема поинакво светло. Погледнете ги и насмејте се до солзи.

Помош!

14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Љубител на голфот

14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Изненадена фока

(3) 14-urnebesni-fotografii-od-zhivotni-fateni-vo-vistinskiot-moment-kafepauza.mk

Пречка на патот

14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Контрола на авионите

14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Кунг-фу мастер

14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Топ сум

14 урнебесни фотографии од животни фатени во вистинскиот момент

Продолжете на следната страница за останатите фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар