11 кучиња кои не се баш свесни за новодојденото бебe

11 кучиња кои не се баш свесни за новодојденото бебe

Миленичињата се главни во домот… Сè додека не дојде нов член во семејството. Тогаш не им е јасно што ги снашло. Во оваа галерија од слатки слики ќе видите неколку кучиња кои сè уште не се помириле дека мора да го споделуваат вниманието кое претходно било само за нив.

1-11-kuchinja-koi-ne-se-bash-svesni-za-novodojdenoto-bebe-kafepauza.mk

„Еј! Кој си ти?“

2-11-kuchinja-koi-ne-se-bash-svesni-za-novodojdenoto-bebe-kafepauza.mk

„И зошто секогаш целото внимание е околу тебе?“


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент на катедрата за Општа и компаративна книжевност. Голем гурман, обожувач на уметноста и кафехоличар. Секогаш се интересира за нови погледи на светот и затоа има немирен дух. Задолжително наоѓа слободно време кое го поминува со нејзиното домашно милениче и да се напие макар една шолја кафе со пријателките.

Поврзани содржини

Остави коментар