Топ 5 содржини за изминатата недела (14.02-20.02)

Што најмногу се читаше на Кафе пауза минатата недела?Топ 5 содржини за изминатата недела (14.02-20.02)

1. Животни равенки

Погледнете како би изгледал животот пресметан со неколку прости математички операции:

2. Како да направите фотки за паметење

Дигиталната фотографија ви овозможува да правите многу обиди, така зголемувајќи си ги шансите да добиете перфектна фотографија.

3. Тест: Каков е вашиот стил на облекување

Тестот кој следува ќе ви помогне да го одредите вашиот стил, се разбира, доколку одговорите објективно.

4. Бидете офлајн само за одредени Фејсбук пријатели

Некои луѓе киснат на Фејсбук и не водат сметка за вашето време, па за ваквите мора да преземете нешто. Направете трик.

5. Кога денот и ноќта стануваат пријатели

Оваа приказна е производ на студиото Пиксар. Филмот ја имаше својата премиера лани летоска, заедно со познатиот „Приказна за играчките 3“ (Тoy Story 3), а претставува нешто досега невидено од Пиксар, спој на 2Д и 3Д анимација. Уживајте!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар