УСБ стикче кое не се губи

УСБ стикче кое не се губи

Автор: Стефан Стефановиќ

Одите на важен состанок и се плашите да не ги загубите вашите податоци? Еве едно прекрасно УСБ стикче кое ќе ви заврши работа. Наместо да го барате по вашите џебови, закачете го на дел од вашата облека и носете ги вашите податоци сигурно и безопасно прицврстени на вас.

УСБ стикче кое не се губи

Дизајнирано е од руското студио Арт Лебедев и го викаат Булавкус. Се надеваме само дека ќе го има во широка употреба на пазарот и секако со поголем капацитет од овие 4 гига што ги нуди првичната верзија.

УСБ стикче кое не се губи


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Ангела Reply

    Јас побрзо вака ќе го изгубам одколку на друг начин/дизајн.

Остави коментар