Џиновски iPhone?

Џиновски iPhone?

Table Connect е всушност 58-инчна маса која може да се користи како iPhone за да се работи во одредени апликации, да се разгледуваат фотографии или да се сурфа на интернет.Џиновски iPhone?Multi-touch површината се поврзува со вашиот iPhone 4 преку 30-пински конектор по што масата магично се преобразува во iPhone.За да профункционира масата, треба да го поврзете вашиот iPhone кој треба да има поминато jailbreak и така површината почнува да функционира како екран на далечина.Џиновски iPhone?Многумина се сомневаат во сериозноста на овој уред, но луѓето од Table Connect велат дека ова ќе биде вистински производ кој ќе може да се купи, за сега, по непозната сума.Џиновски iPhone?Погледнете како Table Connect изгледа во акција:


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар