Philips парен генератор | Кафе пауза

Дозволете си пеглањето да Ви биде задоволство, наместо здодевна домашна обврска

Замислете колку би бил полесен животот, ако пеглањето на купот алишта би било лесна обврска која би ја завршувале за само неколку минути!
Датум: 21 дек 2018
, Автор:

Што велат Јана Бурческа и Ружица Антиќ за Philips генераторите на пареа?

На профилите на социјалните медиуми на две супер позитивни дами, Јана Бурческа и Ружица Антиќ, периодов забележуваме постови и објави каде тие возбудено раскажуваат за нивното искуство со пеглањето.
Датум: 15 дек 2018
, Автор:

Дознајте што мислат жените кои започнаа да користат парни генератори

Најдовме неколку жени кои веќе користат Philips парни генератори и побаравме од нив да ги споделат нивните искуства со производот. Тука може да прочитате што тие споделија со нас...
Датум: 20 апр 2018
, Автор:

Како да ги отстраните брчките со еден потег?

Денеска сакам да зборуваме за еден поинаков тип брчки. Брчките на нашата гардероба и начинот на кој се бориме против нив.
Датум: 06 мар 2018
, Автор: