Џони Деп | Кафе пауза

Познати актери кои никогаш не добиле Оскар

Оскарите, престижната награда која ја доделува Американската филмска академија, се најважниот момент во животот на секој актер.

Филм: Мордекаи (Mortdecai)

Кога станува збор за украдена уметност, Мордекаи е единствениот кој може да ѝ влезе во трага!

Филм: Осамениот ренџер (The Lone Ranger)

Правник-идеалист и откачен Индијанец во битка против одметниците

Одлични цитати за животот од познатите личности

„Ако не можете да го исфрлите скелетот од вашиот плакар, најдобро би било доколку го научите да танцува“. – Џорџ Бернард Шо

Славните личности во улога на фотографи

Кога познатите ќе го преземат фотоапаратот во свои раце...

Најзгодните момци на филмското платно

Овие момци крадат воздишки со секое нивно појавување на сцената... Дами, уживајте!
Датум: 11 јул 2012
, Автор:

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Погледнете кој ги менува познатите во опасните филмски сцени...
Датум: 22 мај 2012
, Автор:

10 цитати од Џони Деп кои ќе ве замислат

Преку неговите зборови светот може да разбере каков е и што го мотивира низ животот како татко, сопруг, актер и пред сѐ, како личност.