14 фази низ кои поминуваат оние кои решиле да џогираат после долго време

Полни сте со ентузијазам но забележувате дека работите не одат баш како што сте очекувале.

9 причини зошто трчањето е најдобрата терапија за вас

Размислувате да почнете со трчање? Погледнете ги овие 9 причини зошто треба да престанете да размислувате и веднаш да почнете...

Новата спортска колекција на Victoria’s Secret

Малите додатоци се од голема важност и тоа што е најблиску до вашето тело е најблиску и до вашето срце. Со оваа цел Victoria's Secret ја дизајнираа нивната најсекси спортска колекција досега.
Датум: 09 мар 2012
, Автор: