Џесика Алба | Кафе пауза

Џесика Алба открива зошто решила да оди на психолог со својата 10-годишна ќерка

Познатата мајка на тројца и нејзиниот долгогодишен сопруг Кеш Ворен сакаат да остварат добра комуникација со своите девојчиња кои набрзо ќе станат тинејџерки.

10 модни комбинации на Џесика Алба кои сите сме посакале да ги облечеме барем еднаш

Популарната холивудска актерка, мајка и претприемач, Џесика Алба, е жена со беспрекорен стил.