Џастин Бибер | Кафе пауза

Џастин Бибер во малку поинакво светло: Слушнете ги неговите одлични гласовни способности

Ако сакате да имате пријател со гитара на вашата домашна забава, тогаш мораме да ви го препорачаме Џастин Бибер.

„Fever“ испеана во 12 различни стилови

Одлични преработки во стилот на Боб Марли, Мајкл Џексон, Канје Вест, Ријана... па дури и на Џастин Бибер. ;)
Датум: 25 јун 2013
, Автор:

Јутјуб видеа со најмногу „dislikes“

Целата маса луѓе никогаш не може да биде комплетно задоволена, па затоа и се добиени следниве резултати...