Нов тренд во светот на тетоважите ни носи целосно црно обоени големи делови од телото

Заборавете на шарените, светкави и бели тетоважи, бидејќи ни доаѓа нов и необичен тренд: целосно црни тетоважи!

Како да носите црни модни комбинации за време на летото?

Црните комбинации можат убаво да изгледаат и на 30+ степени доколку ги разбиете со само еден посветол детаљ (на пример, накит или чевли).

Снежно-бела зима со црно палто: 30+ моќни комбинации

Ова е палто кое секоја девојка треба да го има. Поради црната боја е соодветно за секакви прилики, а поради класичниот стил може да се претопи со кое било друго парче.

Толку многу љубов во шолја кафе

Кафето е одличен начин да се искаже љубовта, особено во ладните и дождливи денови. Само треба да бидете креативни и шолјата топло кафе приготвено за љубениот/ата, да ја декорирате со многу љубов.
Датум: 17 окт 2012
, Автор:

Мажи во црно 3 (Men in black 3)

Агентот Џеј мора да се врати во далечните 60-ти за да го спречи убиството на својот партнер Кеј...

10 кул црно-бели тапети

Дали знаевте дека црно-белите тапети можат да направат секоја соба да изгледа елегантно, стилски и модерно?
Датум: 18 сеп 2010
, Автор: