Есенскa инспирација: 10 тренди комбинации со хеланки за новата сезона

Парче облека кое може да се трансформира од спортска, па сè до елеганта варијанта. Ова се предлозите кои ги подготвивме за вас.

Женски модни трендови кои момците НЕ ги разбираат

Постојат многу трендови кои девојките ги обожаваат, а и момците сакаат ги гледаат во такви изданија: високи потпетици, мал црн фустан, тесни фармерки итн. Но некои модни трендови на момците воопшто не им се допаѓаат.
Датум: 07 дек 2014
, Автор:

5 женски модни парчиња кои им се неодоливo секси на мажите

Во една анкета спроведена врз мажите, откриени се петте женски модни парчиња, кои им се многу секси на мажите и коишто сакаат да ги видат на секоја жена којашто ги привлекува.

7 парчиња облека кои мора да ги имате оваа зима

Ниските температури веќе се чувствуваат и нудат простор за удобни и модерни зимски комбинации. Еве кои се седумте парчиња облека кои секоја девојка мора да ги има, пред снегот уште еднаш да нѐ изненади.

Есенски комбинации со хеланки и чизмички

Омилениот аутфит на голем број девојки во оваа есенска сезона е комбинацијата од хеланки, чизмички и џемпер, туника или блуза.

Модерни хеланки кои одлично можете да ги комбинирате со вашата облека

Есента и пролетта се идеални за носење хеланки, кои и оваа сезона се апсолутен хит.

15 нешта кои секоја жена треба да ги има во својот гардеробер

Покрај малиот црн фустан за кој е општо познато дека секоја жена треба да го има, постојат и неколку други работи без кој плакарот никогаш нема да ви биде целосен.