Хаус | Кафе пауза

Книга: „Електрошок“ – Лоран Гарние

Патување низ историјата на хаус музиката - вистинско пишано, визуелно и музичко задоволство...

Моќен едночасовен хаус микс за комплетно уживање

Одличен едночасовен музички микс, кој ќе ви помогне комплетно да се опуштите и да уживате.

Најголемата журка во бело

Журката „Sensation“ е вистински хепенинг каде може да се ужива не само во одличната изведба на популарните диџеи, туку и во спектакуларното шоу...
Датум: 09 мар 2012
, Автор:

Роденденска денс плејлиста

„Малку се заборавив со оваа плејлиста (содржи 15 траки), ама сепак е роденденска, па морав да измешам малку стилови и да опфатам повеќе хитови...“
Датум: 25 авг 2011
, Автор:

Музичка плејлиста за кулирање

Ви треба релаксација? Сакате да заборавите за момент на грижите и да одлетате со умот? Ве оставаме да уживате...
Датум: 18 авг 2011
, Автор:

Летна музичка плејлиста

Дарко Кузмановски, уредник на музичкиот онлајн магазин „House Music Beat“ направи селекција од 11 траки, кои се одличен избор за забава и релаксација ова лето. Па, љубители на хаус музиката, уживајте!
Датум: 13 јул 2011
, Автор:

Факти и занимливости за серијата „Доктор Хаус“

Оваа серија е инспирирана од колумна во весникот „New York Times“, која прикажувала невообичаени медицински случаи...