Што ќе гледаме во седмата епизода на „Фчерашни новости“

Македонците со контрамерки по доматниот скандал со Грција – нема веќе грчка, само шопска! Место Фенг шуи – Фенг ДУИ! Специјален гостин во студиото!
Датум: 03 јун 2016
, Автор:

Гледајте ја шестата епизода на „Фчерашни новости“ во недела на „Телма“

Авантурите на претседателот Иванов, потопувањето на галијата и уште една мега инвестиција во спортот...
Датум: 28 мај 2016
, Автор:

Почнува „Фчерашни новости“ – нова хумористична емисија

Под слоганот „Чекор зад сите“, во недела во 19:15 часот на телевизија „Телма“, веднаш по вестите, ќе се емитува првата епизода на „Фчерашни новости“.
Датум: 23 апр 2016
, Автор: