Ќерката на Курт Кобејн во сексапилна фотосесија

Модната фотографка Хеди Слимејн, поранешен дизајнер за „Dior Homme“, направила феноменална заводлива фотосесија со Френсис Бин Кобејн, ќерката на Курт Кобејн и Кортни Лав.