5 ситуации кои ќе го расплачат и најголемиот фраер

Уште од раното детство, машките деца ги учат дека не треба да плачат и дека треба да ги задржуваат нивните солзи, па така тие тоа го спроведуваат и понатаму во животот.

Само за женски очи: Најсексапилните фитнес модели на Инстаграм!

Тие не се само слатки и презгодни, туку се и едни од најпознатите манекени во светски познатите кампањи за долна облека.

Дами, исплакнете ги очите: Холанѓани кои ќе ви го свртат паметот

Кој би помислил дека Холанѓаните се толку добри фраери?

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Дами, плакнете очи! Од Дејвид Бекам до Рајан Гослинг, ова се дел од момците со „најжешки плочки“ во Холивуд.
Датум: 16 дек 2013
, Автор: