Совршена фотелја за љубителите на книги

Вистинската фотелја за оние кои слободното време го минуваат со книгите.
Датум: 03 мај 2014
, Автор:

Ви се приспива на работа? Прилегнете си!

Кој не би сакал да може барем накусо да дремне и да си ги наполни батериите, пред да започне турбо да ги завршува дневните обврски во последните часови од работниот ден?

Интересна фотелја на која може да седнат десетина луѓе

Составена од фиксна рамка и перници кои можат да се извадат, оваа фотелја делува удобно и кул истовремено.

Интересни дрвја со несекојдневен облик

Погледнете ги овие дрвја кои природно, сами по себе или со умешноста и со мала помош од човековиот фактор израснале во неверојатни светски атракции.
Датум: 25 фев 2012
, Автор:

Удобна и функционална фотелја

Фотелјата е практична и штеди простор. Таа е шуплива околу седиштето, со што ви овозможува да ја користите и како еден вид полица.
Датум: 27 јан 2012
, Автор:

Удобна фотелја за целосна релаксација

Креирана од московскиот дизајнер Томпсон Томпсон, оваа удобна фотелја т.н. „Cocoon“ (кожурец) е совршена за одмор, релаксација и ви дава повод да поминете малку време сами со себе.

Уникатна фотелја

Ако досега многупати ви се случило да ги губите секојдневните предмети, кои се расфрлени во вашата дневна соба, оваа премногу функционална, но и естетски добро дизајнирана фотелја е создадена само за вас.
Датум: 01 окт 2011
, Автор:

Дневна соба од автомобилски делови

Најновата колекција на дизајнерите од студиото за дизајн LA во Полска се базира на браници, отвори за гориво, светла и кожа од Бентли и Ферари од 60-тите години кои се искористени за да се создаде неверојатно уникатен мебел.
Датум: 03 фев 2011
, Автор: