Формула 1 | Кафе пауза

Врвната физичка спремност на возачите во Формула 1

Многумина се чудат зошто Формула 1 и останатите категории на авто-мото трки важат за спорт кога возачите само си седат на седиштето и го вртат воланот...

Тркачки симулатор за во дневна соба

Извонреден симулатор кој нуди тркачко искуство во дневната соба...