4 ладни салати со тестенини

Неколку рецепти за салати со тестенини кои се многу вкусни кога се ладни, а и брзо ќе ве најадат.

Крцкави печени компири со фета

Крцкав компир како прилог за вашиот ручек...

Перфектна летна салата

Несекојдневна освежувачка салата во чиј вкус ќе уживате...

Ролнички од краставица полнети со фета

Прекрасно предјадење со кое ќе ги изненадите вашите гости...

Крем-салата со свежи краставици

Освежителна, брза и лесна...