26 знаци дека сте фантастичен пар

Да сте заљубени е неверојатна работа... А доколку следниве 26 знаци ве опишуваат како пар, тогаш тоа е и личноста со која треба да останете.

Јагуар „гризе“ со нов фантастичен дизајн

Современ стил и извонредна аеродинамика спакувани во новиот фантастичен дизајн на Јагуар...

Запознајте ја Џеси Џеј

Џеси Џеј е 23-годишна британска R&B, поп рок и соул пејачка, која полека го освои светот со нејзиниот неверојатно моќен глас, дрска, но истовремено нежна појава, ангелско-ѓаволски глас, секси рокерска облека и самоувереност.