Тејлор Свифт | Кафе пауза

Тренинг со танцување инспириран од музиката на Тејлор Свифт

Мади Лимбурнер е фитнес инфлуенсерка која го освои светот со своите тренинзи со танцување.

Зошто сите зборуваат за видеоспотот на песната „Look What You Made Me Do“ од Тејлор Свифт?

Целиот Интернет е тотално окупиран со новиот спот за песната „Lo What You Made Me Do“ од познатата пејачка Тејлор Свифт.

7 прекрасни изјави за убавината од познатите дами кои ќе ви ја подигнат самодовербата

Кога станува збор за изгледот и самодовербата, овие дами ги одбрале своите зборови и со тоа ни помагаат да се чувствуваме посигурно во себе.

Неверојатна обработка со харфа на песната „Style“ од Телор Свифт

Одвреме-навреме на Јутјуб се појавува обработка на песна која има моќ да ве маѓепса и освои посилно дури и од оригиналот.

Беспрекорниот моден стил на Тејлор Свифт

Инспирација за вашата нова модна комбинација...

Беспрекорен настап на Тејлор Свифт со песната „Blank Space“

Погледнете го овој одличен настап на овогодишните „Brit Awards“ и подгответе се да останете без здив.

Мешап кавер од 2 песни на Тејлор Свифт со кој и таа самата е опседната (исто како нас!)

И покрај тоа што овие песни се малку поразлични од оригиналите, сепак тие се подеднакво прекрасни за слушање.