тв серија | Кафе пауза - Part 19

ТВ серија: Поминувајќи граници (Crossing Lines)

Специјална единица за криминал истражува сериски злосторства насекаде низ границите ширум Европа...

„Како ја запознав мајка ви“ од женската страна

Веќе осум сезони од серијата „Како ја запознав мајка ви“, децата на Тед Мозби слушаат како тој ја запознал нивната мајка. Овој пат нивната мајка ја раскажува приказната...

ТВ серија: Портокаловата е новата црна (Orange is the New Black)

Ако завршиш во женски затвор, ќе ти се промени не само животот, туку и личноста
Датум: 22 авг 2013
, Автор:

ТВ серија: Црно сираче (Orphan Black)

Кога излезот од проблемите е влез во нов свет каде има многу такви како тебе
Датум: 16 јул 2013
, Автор:

ТВ серија: Нешвил (Nashville)

Кога музиката ти е животот и ќе направиш сè за да се издигнеш кон врвот, но и да останеш таму ако некогаш одамна си успеал...
Датум: 14 апр 2013
, Автор:

Незаборавни изјави на Саманта од хит серијата „Сексот и градот“

„Мажите изневеруваат од иста причина поради која кучињата си ги лижат тестисите, затоа што можат!“
Датум: 26 мар 2013
, Автор:

ТВ серија: Убавицата и ѕверот (Beauty and the Beast)

ТВ серија за криминалните случаи кои полесно се решаваат кога го имате „ѕверот“ на своја страна...
Датум: 22 ное 2012
, Автор:

Догстер – најоткачената пародија на најавната шпица на Декстер

Утринската рутина на популарниот сериски убиец Декстер Морган (Мајкл Хол), прикажана преку слатко кученце...
Датум: 02 ное 2012
, Автор:

Незаборавни сцени од „Теоријата за Биг Бенг“

Неколку одлични сцени од „Теоријата за Биг Бенг“ кои ќе ве насмеат до солзи...

Музичка пародија на популaрната ТВ серија „Живи мртовци“

Во пародијата на Виџeј Назарет страшните зомбија знаат и да пеат и танцуваат. Уживајте во најзабавниот прогон досега. :)
Датум: 24 окт 2012
, Автор:

ТВ серија: Елементарно (Elementary)

ТВ серија за познатиот Шерлок Холмс кој во оваа преработка живее во Њујорк, во 21-от век...

ТВ серија: Докторот на мафијата (The mob doctor)

ТВ серија за изборот, должноста и за животот помеѓу два сосема различни света - медицината и мафијата...