Компактно куферче кое се расклопува во маса за пикник

Без разлика дали станува збор за пикник во природа, забава на која е потребно дополнително место за седење или фамилијарен собир во вашиот двор, оваа интересна маса и тоа како ќе ви послужи.

Мал совет од „Фабриката на радоста“

Кока-кола нè инспирира да се „одлепиме“ од столчињата, да ги кренеме нашите мрзеливи задници и да согориме малку калории... Ви се верува? :)
Датум: 26 мар 2013
, Автор:

Трпезариска маса со столчиња-лулашки

Кристофер Дафи од комапнијата „Duffy London“ направил еден интересен концепт на трпезариска маса во комбинација со столчиња лулашки.