срцепарателно | Кафе пауза

Девојка пронашла моќна порака во нова книга што целосно ѝ го променила животот

Идентитетот на Лиса останал непознат, но Ешли се надева дека таа знае колку нејзиниот гест допрел до срцата на луѓето.

Фотографии кои ќе ве натераат веднаш да го гушнете вашето милениче

Срцепарателни фотографии од луѓе кои се збогуваат со своите миленичиња...

Срцепарателна анимирана приказна за три мали мачиња

Подгответе се срцето да ви се раскрши на милиони парчиња. Оваа слатка, но тажна приказна пренесена во вид на кус анимиран филм раскажува за трагедијата на едно семејство мачиња.
Датум: 05 јул 2013
, Автор: