Фантастично тјуниран „Mercedes SLS AMG“

Откако во последно време ги тјунираа најновите модели на „Мерцедес“, од „Барбус“ велат дека имаат планови и за величествениот „Mercedes SLS AMG“...

Спортски модел од новото Фичо

„Abarth“ го претстави нивниот последен проект, спортскиот модел од „Фијат 500“, кој има стандарден мотор со турбополнач и интеркулер.