слатка | Кафе пауза

Топли есенски комбинации со плетен џемпер

Еве како можете плетените џемпери да ги искомбинирате во три тренди есенски комбинации за оваа сезона.
Датум: 27 сеп 2014
, Автор:

Како да изберете слатка зрела лубеница?

Не дозволувајте да ве излажат продавачите, пред ги извадите парите од паричникот, обрнете внимание на квалитетот на бостанот.
Датум: 11 авг 2014
, Автор:

Запознајте ја најслатката мачка на светот

Мачката Снупи е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи. Оваа егзотична мачка со кусо влакно е родена на 11 мај 2011 година, а за неа се грижи семејство кое живее во Ченгду, Кина.