Како изгледале славните на почетокот на нивната кариера?

Тие се толку долго во филмската индустрија што заборавивме како изгледаа на почетоците на нивната кариера.

Погледнете како изгледале холивудските убавици пред да станат славни

Сите им се восхитуваат на фотографиите од познатите што ги гледаат во гламурозните списанија.

7 славни парови кои морале да продолжат да работат заедно откако раскинале

Погледнете дел од најпопуларните славни парови кои по раскинувањето морале да продолжат да работат заедно...

10 знаци дека сте опседнати со вашата „славна“ симпатија

Во вашата фантазија вие сте најсреќниот пар што некогаш постоел, но во реалноста, воопшто не сте се ни запознале. Сите ние имаме „славна“ симпатија, но еве неколку знаци дека некои можеби малку сте ги преминале границите.

Славните фраерски цитати на Тошо Малерот

Ја батка иам кажано некои многу јаки ствари…

Не постои превисока цена за слава – 5 луди сценски настапи

Славните музички ѕвезди би направиле сè за милионска публика.

Модни катастрофи на познатите

Дали од бес и разгаленост или од помислата дека што и да облечат ќе бидат кул, познатите прават многу модни грешки. Можеби некои од издвоените личности се наши идоли и ги обожуваме, но овие нивни комбинации едноставно се смешни.
Датум: 19 јун 2012
, Автор:

На што трошат пари славните?

Славните личности заработуваат огромни пари. Тие имаат дневница, а понекогаш и саатнина поголема од парите кој еден просечен Македонец ги заработува годишно. Токму поради овој факт тие си дозволуваат сè што ќе им се посака.

Славни жени со секси усни

Како и за многу други работи, глумиците, пејачките, моделите и другите познати жени секогаш се во центарот на вниманието и на ова поле.