скриена камера | Кафе пауза

Извонредни фотографии од птици направени со скриена камера

Една жена по име Лиса отсекогаш била фасцинира од природата и птиците.

Дали би застанале покрај напуштена количка од која се слуша бебешки плач?

Веројатно повеќето би рекле „да, секако“. Но, размислете пак. Или не размислувајте, погледнете го видеото, па потоа одговорете. :)
Датум: 15 јан 2014
, Автор:

Најдобрата скриена камера на аеродром

Реакциите на луѓето се пресмешни...

Хорор кавга во едно њујоршко кафуле

Девојката којашто си го пиела кафето на нејзината маса, збеснала откако едно момче ѝ го истурило врз нејзиниот лаптоп. Продолжението на кавгата се претворa во надреална хорор приказна која морате да ја погледнете со сопствени очи.

Скриена камера: Ќе имам секс со следниот што ќе го видам

Како би реагирале случајните минувачи од спротивниот пол кога девојка која се расправа преку телефон со партнерот, извикува во кавга дека ќе има секс со следното момче што ќе се појави?
Датум: 21 сеп 2013
, Автор:

Скриена камера: ти си таткото на моето бебе

Како вие би реагирале доколку некоја девојка која не се сеќавате дека некогаш сте ја запознале, ве застане на улица и ви каже дека чека ваше бебе?

Крај на светот кој ќе ве насмее до солзи

Рекламата е направена за промоција на нивниот нов ултрареалистичен HD телевизор од 84 инчи. Да не сте им во кожа на овие луѓе.

Како реагираат мажите кога се лажно обвинети за прељуба?

Оваа одлична скриена камера ќе ве насмее до солзи. Станува збор за интересен трик кој две девојки го изведуваат...