Тренд од минатото: неодоливите и практични „скортови“ повторно моден хит

Од високи потпетици, класична чанта, кошула и сако, па сè до спортски маички, широки блузи или џемперчиња и патики – ова парче облека навистина добро се комбинира скоро со сè.
Датум: 07 ное 2013
, Автор: