Неверојатен скијачки скок од кој ќе помислите дека летате

Норвешкиот скокач Андрес Јакобсен ни овозможува да полетаме заедно со него благодарение на видеото кое го направил со GoPro спортската камера HD HERO3+, која ја носел за време на еден тренинг во Лилехамер.
Датум: 16 јан 2014
, Автор: