Погледнете ги овие волшебни хулахопки што ќе ве претворат во вистински сирени!

Хулахопките се извонредно украсени со блескави камчиња, светкави цветови и детали со ѕвезден облик.

Би го посетиле ли ова митско кафуле со сирени?

Ништо не може да ви го стопли срцето како топла шолја кафе и вашето омилено митско суштество.

Малите сирени кои „живеат“ на бреговите

Преубавата форма на сирената е омилена за украсување на бреговите низ светот...

Дедо Мраз го регулира сообраќајот во ритамот на Мајкл Џексон

55-годишниот Рамиро Хинојас успева да ја намали нервозата кај возачите заглавени во сообраќајниот хаос.
Датум: 13 дек 2011
, Автор: