Волшебна љубовница за која секој маж фантазира: Ова е најверната и најсензуалната жена во зодијакот!

Оваа жена се одликува со одлучност, упорност и доследност кон своите цели, а мажите едноставно лудуваат по неа.

5 делови на машкото тело кои жените ги обожаваат

За промена, интересно е да дознаеме на што најмногу „паѓаат“ жените кога станува збор за машкото тело.
Датум: 06 апр 2014
, Автор:

Книга: „Огледана во тебе“ – Силвија Деј

Пламенот на страста продолжува. Посесивна љубов, мрачни страсти, сензуална еротика...
Датум: 19 мар 2014
, Автор:

Фустан кој станува проѕирен ако се возбудите

Холандскиот моден дизајнер Daan Roosegaarde креирал модна линија на хај-тек фустани кои стануваат провидни под влијание на емоциите на оние кои ги носат. Ха, одлично за на љубовен состанок!
Датум: 07 феб 2013
, Автор: