На каков секс се пали неговиот хороскопски знак?

Ако се прашувате што тој сака да се случи в кревет за да биде задоволен, еве малку помош од астролошка гледна точка.

Случки од Итна помош: Што сè луѓето пикаат во себе за сексуално да се задоволат?

Докторите кои работат во итните одделенија се имаат изнагледано сè и сешто. Помеѓу останатото, нив им доаѓаат и луѓе кои имаат разни секојдневни ствари заглавени во нивните тела.
Датум: 25 дек 2014
, Автор:

Жешки секс-совети од „50 нијанси на сиво“

Зошто трилогијата „50 нијанси на сиво“ е толку популарна? Најверојатно бидејќи во неа се зборува за забранетиот секс и табуата поврзани со грубиот секс.

Дали може да се постигне оргазам со анален секс?

Аналниот секс е табу тема, но доколку сакате да експериментирате и ги почитувате овие совети, можете да доживеете ново, неверојатно сексуално искуство.
Датум: 20 авг 2013
, Автор:

Кои се сексуалните фетиши на секој хороскопски знак?

Бикот обожава да лиже шлаг и чоколадо од телото на партнерот, близнаците сакаат да си играат со секс-играчки, водолијата мечтае за групен секс, а рибите обожаваат сензуални стапала, мрежести чорапи и штикли...