свеж | Кафе пауза

Совети од познатите дами за одморен изглед

На задоволство на многу жени, холивудските убавици и познати дами открија неколку од најкорисните трикови за убав и совршен изглед.
Датум: 10 мар 2015
, Автор:

Свеж и разигран дом во Тајван со детали во јаки бои

Станува збор за семеен стан со површина од 265 метри квадратни во Тајван. Нагласената употреба на светли бои на целиот простор му дава разиграна, жива и ведра атмосфера.

Еко-дом

Како би сакале вашиот дом да биде трансформиран во прекрасен внатрешен зелен лавиринт?