Саманта | Кафе пауза

6 будалаштини во кои серијата „Сексот и градот“ нè натера да веруваме

Култната серија која ја гледаа и жени и мажи на сите возрасти, помести многу граници во однесувањето на жените, но и во машко-женскиот однос. Сепак, некои работи во серијата се претерани.
Датум: 04 дек 2013
, Автор:

Незаборавни изјави на Саманта од хит серијата „Сексот и градот“

„Мажите изневеруваат од иста причина поради која кучињата си ги лижат тестисите, затоа што можат!“
Датум: 26 мар 2013
, Автор: