рузмарин | Кафе пауза

Витамини и минерали за заштита и обнова на косата

Косата може да ја негувате првично преку исхраната со внесување на витамините и минералите неопходни за цврстина и сјај на влакното, а исто и со помош на масла како рузмарин или лаванда.
Датум: 03 дек 2013
, Автор:

Чипс од сладок компир подготвен во микробранова

Вкусна закуска која лесно се подготвува...

Крцкав чипс од француско лепче

Закуска која оди одлично во комбинација со сосови...