Направи сам: Уметност од ролни од тоалетна хартија

Додека за некои се само парче ѓубре, за други претставуваат инспирација за изработка на корисни предмети за домот.

Евтино и прекрасно: Декоративен венец од ролни од тоалетна хартија

Откако почна празничната еуфорија се трудиме што е можно почесто за вас да пронајдеме креативни празнични декорации кои би можеле да ги направите сами.
Датум: 11 дек 2014
, Автор:

Сочни лазања ролни со неодолив вкус

Ручек кој редовно ќе го правите...

Ролнички од краставица полнети со фета

Прекрасно предјадење со кое ќе ги изненадите вашите гости...