рекреација | Кафе пауза

13 необични и интересни веб-сајтови кои ќе ви помогнат да се ослободите од досадата

Веб-сајтови кои имаат само една задача: Да тепате време на Интернет.

6 работи кои успешните луѓе ги прават за време на викендот

Викендот никогаш не треба да се поминува залудно.

Астрологија: како изгледа вашиот идеален летен одмор?

Како изгледа вашиот идеален летен одмор? Каков вид активности сосема ве опуштаат? Проверете што велат ѕвездите.
Датум: 16 јун 2013
, Автор:

Идеалниот спорт според хороскопскиот знак

Секој хороскопски знак сака различни работи, па така е и со спортот. Секој од нив обожава различни начини за рекреација и активност...