Рамстор | Кафе пауза

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

Garage Sale во Рамстор мол од 6 до 11 февруари. Запишете си...
Датум: 05 фев 2018
, Автор:

Имате 500 денари за подарок? Не знаете на што би ги потрошиле?

Ramstore маркетите по повод дванаесеттиот роденден нудат листа на предлози и решенија како да го купите најдобриот подарок за вашиот близок пријател, другарка, мајка, колешка за помалку од 500 денари...
Датум: 02 ное 2017
, Автор:

Модна сабота во Рамстор Мол: Ревија, забава, попусти

Трговскиот центар Рамстор е подготвен за започнување на летото на еден поинаков начин. Ги повикува најдобрите македонски модни блогери да ја создадат најдобрата модна комбинација за лето 2015 година од брендовите во Рамстор Мол.
Датум: 27 мај 2015
, Автор:

Започнува зелениот натпревар за сите деца во организација на Пакомак

Од 22 ноември до 12 декември, Рамстор Мол ќе биде местото каде во пријатна и забавна атмосфера, сите дечиња ќе можат да учествуваат во зелената наградна игра Green Team која ја организира компанијата Пакомак и да освојат вредни награди.
Датум: 21 ное 2013
, Автор: