Овие кучиња ќе ве разиграат, развеселат и ќе ви ги наполнат очите со задоволство

Црни носиња, исплазени јазичиња, ширум ококорени очиња... Зарем има нешто послатко од погледот на радосно куче?
Датум: 07 јун 2014
, Автор:

6 совети за подобар живот

Емоциите како среќата, благодарноста и чувството на значајност не само што прават да се чувствувате добро во своето тело, туку и ви даваат енергија да правите големи нешта, дури и повеќе од она што сте мислеле дека е можно.

Моден хит за оваа пролет: цветни чевли

Чевлите со цветни принтови се одлични за секоја девојка која сака да ја истакне својата женственост, уметничка природа и разигран стил на облекување.

Разиграниот „бохо“ стил во вашиот дом

„Бохо“ стилот е одлична опција за сите оние кои сакаат малку повеќе боја и свежина во своите домови.